Про Партію

Аграрна партія – одна з найстаріших ідеологічних політичних сил в Україні. Створена 5 грудня 1996 року на Установчому з’їзді в Києві. 

Керівником Київської обласної партійної організації Аграрної партії України з 2016-го року є Олег Корбан, який також є заступником голови політсили.

Нині Аграрна партія має 25 регіональних представництв, 649 місцевих партійних осередків по всій території України, а також понад 70 тисяч членів.

За часів головування Олега Корбана та його команди було досягнуто високих показників на місцевих виборах. Так, за результатами останніх хвиль виборів до об’єднаних територіальних громад політична сила стабільно входила до трійки лідерів, випереджаючи більшість парламентських партій.

Загалом від Аграрної партії у місцевих радах різного рівня нині працює майже 5 тисяч депутатів.

Політична сила веде активну роботу з молоддю. Молодіжне крило Аграрної партії об’єднало сотні активістів та молодих політиків, що втілюють ідеї і проекти, які допоможуть зробити Україну заможнішою та комфортнішою для нових поколінь.

Аграрна партія України є повною протилежністю політичним проектам олігархічних груп, оскільки:

представляє інтереси всього Українського народу.

має тривалу історію;

вважає основним пріоритетом своєї діяльності розбудову такої сучасної української держави, в якій Людина буде найвищою цінністю;

формує партійний актив із місцевих лідерів, які заслужили довіру та авторитет своєю працею;

є справжньою ідеологічною партією, що сповідує правоцентристський ліберальний консерватизм, який спирається на традиційні цінності, недоторканість приватної власності, обмеження державного втручання, розвиток місцевого самоврядування.

Саме Аграрна партія впродовж десятиліть брала активну участь у державотворчих процесах на різних рівнях, приділяючи основну увагу формуванню аграрної політики держави. Партійці даної політсили пишаються, що за їх участю, аграрний сектор економіки отримав державну підтримку і розпочалося його відродження.