Відбувся З’їзд Аграрної партії України

Аграрна партія України здолала непростий шлях становлення. Ми пройшли щеплення від авторитаризму і, в цьому плані, є прикладом для інших партійних структур, в яких відбувається монотонне слідування позиції однієї людини. Висловлюємо подяку членам партії, які були залучені до цього процесу та виявили стікість і порядність.
Ми готові узяти на себе відповідальність за країну i бачимо, що наші прагнення мають підтримку у суспільстві. Перемоги на виборах в новостворених об’єднаних територіальних громадах – підтверджують це.

Сьогодні, на З’їзді Політичній раді партії доручено забезпечити впровадження принципів праймеріз для обрання голови Аграрної партії України. З метою недопущення у майбутньому проявів вождизму, інших кризових ситуацій, подальшої розбудови Аграрної партії України на основі передових європейських підходів і досвіду розпочати процес підготовки нової редакції Статуту Аграрної партії України. Після завершення відповідного процесу Політичній раді Партії внести нову редакцію Статуту Аграрної партії України на розгляд наступного чергового З’їзду.

Ми разом будемо будувати нашу країну. Країну можливостей для всіх і кожного. Реалізація поставлених амбітних завдань вимагає від нас концентрації зусиль і командної роботи.

Ми неодмінно переможемо!
Гуртуймося!