СПІЛЬНА ЗАЯВА КЕРІВНИЦТВА ТА ГОЛІВ ОБЛАСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

На позачерговому З’їзді Аграрної партії України було достроково припинено повноваження Віталія Скоцика як голови партії

Аграрна більшість висловила недовіру Віталію Скоцику, зняла його з посади голови Аграрної партії України та взяла на себе всю повноту відповідальності за демократичний розвиток політичної сили.

На сьогодні Аграрна партія України демонструє вражаючі показники зростання рівня підтримки громадян, збільшення членів партії та входить у трійку лідерів на виборах до місцевих рад. За мільйон виробців, які довіряють аграріям, активно й цинічно почали боротися ключові політичні гравці.

З прикрістю констатуємо, що голова партії Віталій Скоцик вирішив «конвертувати» капітал підтримки аграріїв у доларові транші від колишніх регіоналів, отримав хабаря від найближчого оточення Януковича за майбутнє включення екс-регіоналів до партійного виборчого списку. Більше того, під обіцянки отримання 5 млн. доларів горе-керівник мав намір фактичного продажу партії одному з одіозних українських олігархів. На щастя, спроби перетворення Аграрної партії на філіал Партії регіонів і «Єдіной Росії» були завчасно виявлені і зупинені.

Усі спроби вийти на конструктивний діалог для врегулювання внутрішньопартійного конфлікту закінчилися невдало – через небажання Віталія Скоцика почути аргументи однопартійців. Натомість він почав публічну війну з дискредитації голів найактивніших та найбільш ефективних обласних партійних осередків, переважно Західних та Центральних областей, які зробили Аграрну партію однією з найбільших за кількістю депутатів місцевих рад.

15 серпня 2018 року відбулося засідання Політичної ради Аграрної партії України, на якому було ухвалено низку важливих для діяльності партії рішень. Результати голосування з кадрових питань не сподобалися Голові партії Скоцику В.Є. і він покинув засідання Політичної ради, відмовившись підписувати відповідний протокол, яким оформлюються ухвалені Політичною радою партії рішення.

Такі протиправні дії голови Аграрної партії України Скоцика В.Є. щодо безпідставної відмови від підписання легітимного протоколу правомочного засідання Політичної ради партії виходять за межі наданих йому Статутом партії та законодавством України повноважень та є одним із свідчень зловживання Скоциком В.Є. повноваженнями голови партії.

Зважаючи на це, Політична рада партії в межах наданих їй законом України та пунктом 5 статті 8 Статуту партії повноважень ухвалила рішення про виключення Скоцика В.Є. з Аграрної партії у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії та вчиненням дій, які завдають шкоди авторитету та дискредитують керівний орган партії.

12 вересня 2018 року на позачерговому З’їзді Аграрної партії були достроково припинені повноваження Скоцика Віталія Євстафійовича як голови партії, у зв’язку з грубим порушенням ним Статуту партії. Новим Головою Партії обрано Юрія Крутька. Зважаючи на обрання нового Голови партії, відповідно до пункту 2 статті 30, пункту 6 статті 32, пункту 1 статті 33 Статуту партії переобрані Заступники Голови партії: Сергій Гайдай, Іван Чайківський, Олег Корбан та Алім Міщук, обрано новий склад Політичної ради та Центральної контрольно-ревізійної комісії партії.

Наразі документи знаходяться на реєстрації в Міністерстві юстициї України.

Сьогодні Аграрна партія України стала єдиною демократичною і неолігархічною політичною сілою, яка често дивиться людям в очі і бере на себе відповідальність за майбутнє України. Упевнені, що Аграрна партія отримає довіру громадян України на виборах до Верховної Ради і сформує впливову аграрну фракцію в Парламенті України.

1. Київська обласна організація Аграрної партії України – О. Корбан
2. Київська міська організація Аграрної партії України – В. Салюта
3. Кіровоградська обласна організація Аграрної партії України – С.Таровик
4. Волинська обласна організація Аграрної партії України – І. Волошенюк
5. Харківська обласна організація Аграрної партії України – М.Золотарьов
6. Хмельницька обласна організація Аграрної партії України – С.Іващук
7. Тернопільська обласна організація Аграрної партії України – І.Чайківський
8. Чернігівська обласна організація Аграрної партії України – С.Гайдай
9. Запорізька обласна організація Аграрної партії України – О.Ніколенко
10. Вінницька обласна організація Аграрної партії України – С.Гуцол
11. Чернівецька обласна організація Аграрної партії України – В.Козак
12. Житомирська обласна організація Аграрної партії України – В.Федоренко
13. Сумська обласна організація Аграрної партії України – С.Карпенко
14. Черкаська обласна організація Аграрної партії України – В.Полозов
15. Львівська обласна організація Аграрної партії України – І.Кільган
16. Полтавська обласна організація Аграрної партії України – В.Скочко