Результати наради: обговорено здобутки і поставлено амбітні плани

Сьогодні, 6 липня, голова Київської обласної партійної організації Олег Корбан провів робочу нараду з керівниками місцевих партійних організацій. У ході засідання було підведено підсумки попередньої діяльності і поставлено нові амбітні плани.

«Вагомим досягненням обласної організації є результативність акції по проведенню медичних оглядів мешканців віддалених населених пунктів Київської області. Ми навіть і не сподівалися, але відвідуваність виїзних медичних центрів складає близько 30% мешканців, які проживають у населеному пункті. З однієї сторони радіємо, що допомагаємо людям, а з іншої така статистика свідчить, що люди кинені напризволяще і не мають доступу до медичної діагностики. А як відомо захворюванню набагато легше запобігти, ніж потім лікувати його. Тому нами прийнято рішення продовжувати медичну акцію до повного охоплення всієї Київської області»,- наголосив очільник Аграрної партії Київщини.

Перед присутніми виступив заступник голови партії Денис Марчук, який ознайомив присутніх із рішеннями вищих керівних органів партії та закликав керівників бути активнішими на місцях. «Незважаючи на період літніх відпусток Аграрна партія як і аграрії, які в цей час збирають урожай, активно працює. Голова партії Віталій Скоцик здійснив черговий робочий візит у США, де провів низку зустрічей з політичним керівництвом, представниками провідних державних інституцій та аналітичних центрів. Зокрема, з провідним експертом TheHeritageFoundation у сфері економічної свободи та економічного зростання Джеймсом Робертсом було домовлено про створення робочої групи задля аналізу впровадження в Україні податкової, земельної, медичної, правої та пенсійної реформ», – зазначив Денис Марчук.

Окремим питанням було підведено підсумки мирної акції під стінами Верховної Ради «Не дамо вкрасти землю». «Участь більш як півтори тисячі членів та прихильників партії-аграріїв від Київщини не пройшла намарно. Як стало відомо в останні дні МВФ вже не ставить перед Україною обов’язкову умову поспішного відкриття ринку землі. Це є тактичною перемогою і передишкою для подальшого обговорення і просування стратегії земельної реформи від Аграрної партії України», – заявив Олег Корбан.

У ході засідання також було обговорено необхідність оновлення реєстру членів партії, формування первинок та відкриття офісів місцевих партійних організацій. Адже вже за кілька місяців у Київській області розпочнеться формування об’єднаних територіальних громад та проведення виборів в органи місцевого самоврядування. І ми маємо бути до цього готовими, щоб оправдати довіру людей. Київські аграрії серйозно підходять до відбору кандидатів в депутати. «Основними критеріями підбору кандидатів є: усвідомлене бажання кандидата балотуватися і бачення чим він може бути корисним громаді; самодостатність (наявність освіти і професійних досягнень); відсутність негативного шлейфу», – вважає Олег Корбан.