ОФІЦІЙНО

У зв’язку з великою кількістю повідомленнь у засобах масової інформації, з приводу начебто злиття Аграрної партії України з іншими політичними силами, Рада голів обласних партійних організацій Аграрної партії України офіційно заявляє:

– Аграрна партія України, як демократична і державна політична сила із понад двадцятилітньою історією існування, брала, бере і буде брати участь у політичному житті держави, в тому числі у виборчих компаніях 2019-2020 років. Ми переконані, що під час наступних виборів маємо шанс оновити владу і обрати тих, хто буде втілювати складні реформи і разом з народом рухати країну вперед.

Стабільність та розвиток української економіки, забезпечення продовольчої безпеки України залежать від успішної роботи не лише аграрного сектору, а й усіх інших напрямків. Партія максимально сконцентрує та скоординує свої можливості у всіх сферах економічного розвитку для забезпечення стабільності у державі. Аграрна партія бачить свою основну функцію – стати локомотивом у розбудові України і мобілізувати для виконання цієї мети своїх послідовників та прихильників.

– Політична рада Аграрної партії України у своєму рішенні від 15 серпня 2018 року постановила Голові Партії, всім іншим посадовим особам та їхнім партійним організаціям до грудня 2018 року утриматися від формалізації співпраці з іншими політичними силами.

Третє місце за підсумками виборів до органів місцевого самоврядування дозволяє Партії сміливо дивитися у політичне майбутнє без потреби пошуку союзників.

Просимо засоби масової інформації надалі утримуватися від поширення неперевіреної інформації.

За дане рішення проголосували 18 голів обласних партійних організацій Аграрної партії України: Київської, Вінницької, Волинської, Чернігівської, Миколаївської, Хмельницької, Сумської, Житомирської, Черкаської, Кіровоградської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської, Запорізької, Донецької, Харківської, Чернівецької та м. Києва.