На безкоштовне медичне обстеження прийшли і 90-річні жителі

Медична акція започаткована Київською обласною організацією Аграрної партії України, нині відбулася на теренах Бородянського району.

12 липня у село Озера завітала виїзна бригада медиків-волонтерів у складі двох лікарів-офтальмологів, терапевта, ендокринолога та невропатолога. Місцеві жителі, завчасно попереджені про безкоштовний медичний огляд, зранку дружно пішли до сільського клубу. Допомогою медиків у цей день скористалися біля 200 озерчан різного віку. Доречно відзначити, що серед них були і довгожителі – 90-річні Ніна Данилівна Карпенко та Марія Яківна Котлярова. «Ми сьогодні дізналися, що безкоштовну медичну акцію організувала Аграрна партія України, – сказали у розмові жінки. – Висловлюємо її керівникам щиру подяку!». До розмови приєдналася Галина Духота: «Я записалася до всіх лікарів: зокрема, хочу здати аналізи на цукор, послухати, що скаже терапевт, бо маю багато болячок. До районної лікарні вже давно не їздила – важко добиратися. Ви не повірите – маршрутка з нашого села до Бородянки ходить тільки двічі …. на тиждень. У поліклініці можеш прочекати весь день і не потрапити до лікаря. А сьогодні до нас приїхала ціла бригада медиків – всі уважні, кваліфіковані. Було б добре, щоб такі акції проводилися щорічно. Хоча таку важливу справу – безкоштовний медичний огляд – повинні організовувати державні структури».

– 99 відсотків пацієнтів, яких ми прийняли в Озерах, пройшли обстеження в офтальмологів, – розповіла адміністратор Міжнародного благодійного фонду «Сприяння та розвитку медицини» Наталя Шукаєва. – Всі, хто цього потребував, отримали безкоштовно окуляри. Виявилося, що багато пацієнтів хворі на цукровий діабет – ми їм приписали лікування, надали консультації.

Ініційована Київською обласною організацією Аграрної партії України медична акція дуже важлива. Вона дає змогу виявити запущені проблеми зі здоров’ям і правильно скоригувати лікування. Щоб таким чином продовжити життя людей.

У цей день місцеві жителі не тільки пройшли медичне обстеження. Їм запропонували і духовну «їжу» – газети та буклети Аграрної партії України.