Валерій Мартишко: “Наш обов’язок зберегти українську землю”

18 липня на центральній площі Борисполя за підтримки Аграрної партії України відбувся концерт Михайла Поплавського і Олега Винника. Виступив на концерті із двома піснями, однією авторською «Я нікому тебе не віддам» та народною «Гандзя» кандидат у депутати від Аграрної партії України по 98 виборчому округу (місто Бориспіль, Бориспільський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони, частина Броварського району) Валерій Мартишко.

Наш кандидат поділився враженнями від концерту і заходу:

– Щиро дякую Михайлові Михайловичу Поплавському та Олегу Виннику за те, що вони взялися рятувати українську землю. Я аграрій з діда-прадіда у 18 коліні, я відчуваю, що на нашу землю замахнулися не дуже порядні люди, тому, коли Аграрна партія увійде в парламент і я ввійду туди як мажоритарник разом будемо відстоювати українські інтереси, – відзначив він.

Валерій Іванович надзвичайно задоволений від концерту і вважає, що люди теж отримали величезний позитив:

– Враження від концерту – це свято. Бачив щасливі обличчя людей,  моїх земляків, які приїхали із Згурівщини, Переяславщини, Яготинщини, Борисполя. Дивлячись на це дійство розумію, що Україна жива, вона є в цих людях, у красивих жінках. Гляньте скільки дітей на святі, ми є і будемо навіки. І в першу чергу тому, що ми стоїмо на Богом даній землі. Я говорю, якщо наші пра-прадіди цю землю зберегли, то наш обов’язок так само вчинити. Їм не було легко боротися, але вони вистояли. Щиро  дякую своєму народові, що він є.

Виступ Валерія Мартишка з авторською піснею “Я нікому тебе не віддам”.

В Аграрній партії співають не лише Михайло Поплавський і Олег Винник!Кандидат в народні депутати по 98 округу Валерій Мартишко розчулив містян надзвичайно душевним виконанням пісні «Я ніколи тебе не віддам»?- Ця пісня – про нашу рідну землю, за яку сьогодні украінські хлопці проливають кров. Не дамо наш край нікому! Ідемо на перемогу!?#Аграрнапартія #20номерубюлетені #Мартишко #98округ

Опубліковано Аграрна партія України Четвер, 18 липня 2019 р.