ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Сьогодні, 6 вересня, під головуванням голови Київської обласної партійної організації Аграрної партії України Олега Корбана відбулося розширене засідання членів виконавчого комітету Київської обласної організації та представників Києво-Святошинської, Макарівської, Згурівської, Володарської, Рокитнянської, Баришівської, Миронівської, Броварської, Кагарлицької, Васильківської, Бородянської, Бориспільської, Переяслав-Хмельницької, Яготинської районних та Білоцерківської, Бучанської, Березанської, Обухівської та Тетіївської міських партійних організацій Аграрної партії України.

У засіданні взяли участь голови Чернігівської та Тернопільської обласних партійних організацій Аграрної партії України Сергій Гайдай та Іван Чайківський, та члени політичної ради Володимир Шандра та Михайло Поживанов.

Гості висловили солідарність з нашими партійцями та проінформували присутніх про засідання виконавчих комітетів на Чернігівщині та Тернопільщині на яких було висловлено недовіру керівнику партії Віталію Скоцику.

В ході засідання усі присутні погодилися з тим, що робота партії має будуватися виключно на демократичних засадах, без зовнішнього тиску і без будь-якого прояву вождизму. Партійці підкреслили, що керівництво Аграрної партії при прийнятті рішень повинно враховувати думки регіонів, а не займатися волюнтаризмом.

За результатами розширеного засідання виконавчого комітету, було прийняте одноголосне рішення щодо визнання засідання та усіх рішень Політичної ради від 15 серпня 2018 року правомочними.

Виконавчим комітетом та керівниками місцевих партійних організацій більшістю голосів висловлено недовіру голові Аграрної партії України Скоцику Віталію Євстафійовичу.