Прививаємо любов до праці і природи з малечку

24 квітня за ініціативи голови Рокитнянської районної партійної організації Аграрної партії України Сергія Зінченка та сприяння голови Київської обласної  парторганізації Олега Корбана у смт Рокитне в рамках святкування Дня землі та наближення Великодня на території Центру дитячої творчості відбулася акція з висадки дерев.  Студенти-ліцеїсти, а також партійці-аграрії, серед яких були і представники Молодіжного крила області на чолі з Артемом Коваленком, висадили плодові дерева та туї.

Найменші учасники заходу у цей час розмальовували паперові писанки та крашанки. Після посадки дерев дітки здійснили прикрашання своїми розмальовками дерева.

– Сьогодні відбулася дуже чудова подія: провели акцію до Великодня з озеленення району. Було посаджено 30 плодових дерев і 30 туйок, – ділиться враженням ініціатор заходу Сергій Зінченко. – Приємно, що наша молодь активно включилася у дану акцію, бо любов до природи і до праці треба прививати з дитинства, адже тоді діти вже не будуть ламати гілочки та смітити після себе, знатимуть ціну дерева, адже треба докласти зусиль, аби його виростити… Враження тільки хороші, бо діти і дорослі працювали із завзятістю. Дуже приємно було спостерігати, а тим більше брати участь у цьому процесі.

– Молодіжне крило Київщини завжди підтримує і долучається до подібних заходів, – відзначив Артем Коваленко. – Приємно бачити щасливі дитячі обличчя, а ще приємніше усвідомлювати, що часточку щастя подарували саме члени Аграрної партії України

Відзначимо, після акції уся малеча отримала подарунки:  набори для творчості. Сподіваємось тепер кожен хлопець і дівчинка зможе краще реалізувати свій творчий потенціал.