Ващук Роман Сергійович

Дата народження – 15.06.1983р.
Сімейний стан – одружений.
Місце проживання – м. Буча.
Контакти: +38-093-474-29-48
E-mail: mert.prozorro@gmail.com
Освіта:
1. 2002 – 2006 рр. Санкт-Петербурзький УніверситетХарчових Технологій. Факультет – менеджмент організацій. Форма навчання – денна.
2. 2002 – 2004 рр. Санкт-Петербурзький Християнський Університет. Факультет – філософія/богослів’я. Форма навчання – заочно.
3. 2014 – 2016 рр. Міжнародний Науково-Технічний Університет, м. Київ. Факультет – фінанси. Форма навчання – заочна.
Трудова діяльність:
1. 2006 – 2008 рр. – ТОВ “Техно-ойл ЛК”, офіційний дистрибютор Шеврон-Тексако в Україні. Посада:
– менеджер з продажу паливно-мастильних матеріалів;
– начальник відділу продажу паливно-мастильних матеріалів.
2. 2008 – 2013 рр. – ТОВ «Бур-Сервіс», заступник директора.
​- загальне управління підприємством.
​- контроль роботи підприємства, шляхом впровадження електронної системи моніторингу та звітності співробітників.
​- створення філіальної мережі підприємства по Україні.​
3. 2013 – 2015 рр. – ТОВ «Столичний юрист», заступник директора.
​- організація роботи відділу продажу підприємства в напрямку консультування суб’єктів господарювання, що приймають участь в тендерах з державних закупівель.
​- запровадження електронної системи обліку виробничих процесів та звітності співробітників підприємства.
​- співпраця з органами державної влади та представниками місцевого самоврядування.
4. 2016 – Міністерство економічного розвитку і торгівлі.
Посада – Агент ProZorro. Позаштатна одиниця департаменту держзакупівель мінекономрозвитку, ціль якоїорганізація та проведення тренінгів і семінарів в регіонах України для тендерних комітетів Замовників та для представників бізнесу.
​- Впровадження системи публічних закупівель ProZorro;
​- Суповід компаній УЧАСНИКІВ при реєстрації в Електронній системі публічних закупівель та участі в державних тендерах.
​- Консультування/навчання Замовників (розпорядників бюджетних коштів) в системі ProZorro при організації публічних закупівель. Провів більше 30 семінарів, охопивши понад 500 осіб, членів тендерних комітетів ЗАМОВНИКІВ, в м. Києві, Київській, Волинській, Львівській, Чернівецькій, Луганській областях.
5. 2016 р. жовтень – по даний час – консалтингова діяльність. Підготовка Тендерної Документації для Замовників. Супровід участі Учасників в державних тендерах:
– реєстрація на майданчику системи ProZorro;
– моніторинг актуальних тендерів (за планами річних закупівель та оголошені тендери);
– медіація з Замовником перед оголошенням тендера, або в процесі підготовки тендерної пропозиції;
– підготовка тендерної пропозиції;
– участь в аукціоні;
– оскарження (при необхідності);
– у 2017 створив та очолив ТОВ «ВР Консалтинг», компанію, яка спеціалізується в сфері публічних закупівель.
6. 2017 р. – по даний час – секретар тендерного комітету Державного Концерну «Укроборонпром». Основні обов’язки та задачі:
– організація роботи тендерного комітету Концерну;
– написання Тендерної документації та технічного завдання до закупівлі за процедурою «конкурентний діалог» з метою закупівлі послуг стратегічного консалтингу, юридичного дью-ділідженс та аудиту, згідно міжнародних стандартів, та внесення необхідної інформації до системи ProZorro;
– організація нарад за участі керівників підприємств, учасників Концерну, з метою донесення інформації щодо реформування та корпоратизації Укроборонпрому;
– організація нарад з провідними світовими стратегічними консультантами, юридичними компаніями та аудиторами з метою напрацювання оптимального технічного завдання до закупівлі, серед яких: Boston Consulting Group, McKinsey & Company, Inc., EY, Deloitte, PwC, KPMG, Grant Thornton, Roland Berger, Isdefe, Baker McKenzie та інші.
– організація комунікації між тендерним комітетом та міжнародними громадськими організаціями: TransparencyInternational, NAKO.Громадська діяльність:
– 2010 – 2015 рр. – депутат Бородянської районної ради VIскликання. Голова постійної комісії районноі ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.
– Маю досвід роботи з Законами України: «Про місцеве самоврядування», Земельний Кодекс, «Про публічнізакупівлі», Бюджетний Кодекс та інші нормативно-правові акти, що регулюють сферу державних закупівель в Україні.
– Досконало розумію структуру місцевого самоврядування, особливості використання бюджетних кошті органами місцевого самоврядування, процес об’єднання територіальних громад на основі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».