Роман Ващук: «Освічена молодь – шанс для України»

Роман Ващук – активний молодий чоловік, політик, кандидат у депутати від Аграрної партії України по 96 виборчому округу (міста Буча, Славутич, Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Поліський райони).

Роман Вавщук

Роман народився 15 червня 1983 року у селі Годомичі Маневицького району Волинської області.

Освіта вища. У 2016 році закінчив Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая, отримав диплом за спеціальністю фінанси і кредит, кваліфікація: фінанси і кредит.

З 2008 року по теперішній час є фізичною особою підприємцем. З жовтня 2017 року є директором Товариства з обмеженою відповідальністю „ВР Консалтинг”.

Протягом 2010-2015 рр. був депутатом Бородянської районної ради.

– Для мене  важлива кожна людина, – говорить Роман Сергійович. – Я відносно молодий політик, але здобув ґрунтовну освіту і вважаю, що саме активна молодь у союзі з досвідченими керівниками зможе вивести розвиток України на новий рівень. Саме тому іду в депутати.

Для Романа Ващука важливо покласти край безгосподарності та грабіжництву, опікуватися народними інтересами, повернути всім українцям впевненість у майбутньому.

– Наш округ має величезний людський, науковий та економічний потенціал. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо покращити життя кожного жителя, – говорить кандидат у депутати.

Роман відстоюватиме у Верховній Раді збереження у власності українського народу земельних ресурсів і надр. Їх ефективне використання є запорукою добробуту наших прийдешніх поколінь і гарантією незалежності та безпеки держави. Відстоюватиме відновлення програм надання пільгової іпотеки молодим фахівцям для підтримки індивідуального житлового будівництва, бо розвиток сучасної інфраструктури на селі дозволить закріпити і повернути кадри, перетворити працю на землі в престижну і привабливу, а з часом і відновити втрачений потенціал галузі.

Роман домагатиметься введення кримінальної відповідальності за створене звалище сміття без перероблення. Вимагатиме посилення механізму контролю держави за збереженням родючості ґрунтів, додержання нормативів екологічної безпеки. Сприятиму введенню компенсації для господарств, які будуть використовувати найбільш дбайливі форми обробки землі.

– Я йду до Верховної Ради від імені Аграрної партії України, бо Аграрна партія – це об’єднання професіоналів і патріотів України, – відзначає Роман Ващук.