Констянтин ГУРІН: «Для мене важлива кожна людина»

Констянтин Гурін – підприємець із Київщини. Закінчивши Київський національний університет будівництва i архітектури, пройшов шлях від слюсаря до директора підприємства. Активний громадський діяч. Член Аграрної партії України. Констянтин Гурін балотується по 91 округу (місто Фастів, Макарівський, Фастівський райони, частина Києво-Святошинського, частина Сквирського районів) до Верховної Ради.

Констянтин Гурін

Його мета – захист інтересів кожного українця. Він хоче:

Покласти край безгосподарності та грабіжництву.

Опікуватися народними інтересами.

Повернути всім українцям впевненість у майбутньому.

«Наш округ має величезний людський, науковий та економічний потенціал, – відзначає Констянтин Олександрович. –  Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо покращити життя кожного жителя. Задля цього я пропоную:

  • Ніякої приватизації землі. Відстоюватиму у Верховній Раді збереження у власності українського народу земельних ресурсів і надр. Їх ефективне використання є запорукою добробуту наших прийдешніх поколінь і гарантією незалежності та безпеки держави.
  • Відстоюватиму відновлення програм надання пільгової іпотеки молодим фахівцям для підтримки індивідуального житлового будівництва. Тільки розвиток сучасної інфраструктури на селі дозволить закріпити і повернути кадри, перетворити працю на землі в престижну і привабливу, а з часом і відновити втрачений потенціал галузі.
  • Домагатимуся введення кримінальної відповідальності за створене звалище сміття без перероблення.
  • Вимагатиму посилення механізму контролю держави за збереженням родючості ґрунтів, додержання нормативів екологічної безпеки. Сприятиму введенню компенсації для господарств, які будуть використовувати найбільш дбайливі форми обробки землі.
  • Сприятиму проведенню всебічної державної інвентаризації (аудиту) сільськогосподарських земель в країні. Доходи – всім селянам, а не лише аграрним баронам. Підтримаю проведення грошової оцінки вартості сільськогосподарської землі. В Україні не повинно бути «нічийної» землі.
  • Домагатимусь підтримки сімейних фермерських господарств. Сприятиму формуванню системи стимулів для фермерів-початківців (система навчання, підвищення кваліфікації).

Для мене союзниками є усі, хто заробляє чесною працею; живе та працює на своїй землі;  хто цінує свою країну – Україну».