Артур Дерев’янко: «Наведемо пордяок у власному домі разом»

Артур Дерев’янко – справжній офіцер, людина слова. Кандидат у народні депутати України від Аграрної партії України по 97 виборчому округу (міста Березань, Бровари, Баришівський район, частина Броварського району).

Народився 19 листопада 1964 року у місті Кропивницькому. У червнi 1986 року закінчив  Київське вище загальновійськове командне училище ім. М.В.Фрунзе, факультет військової розвідки, референт-перекладач (англійська мова).

З березня 1993 року по жовтень 1994 року проходив навчання в Командно-штабному коледжі морської піхоти США, штат Вірджинія,Військово-морська база “Quantico”.

У 2006 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Артур Дерев’янко

Артур Дерев’янко власними очима бачив війну і з не розповідей знає, що таке кров і смерть. Протягом 1986 по 1988 рік проходив службу в республіці Афганістан, де за свої бойові заслуги був високо відзначений керівництвом: отримав Орден “Червоного прапора” – 1988 рік; Три Ордени “Червоної Зірки” – 1986-1989 р.р.. У 1991 році брав участь в подіях по примиренню етнічних груп в Азербайджані. З 1996 по 1997 рік виконував миротворчу місію в колишній Югославії, в складі військового контингенту ООН (м. Вуковар, Хорватія).

За свою військову діяльність неодноразово отримував високі державні нагороди: Орден «За заслуги» 2 ступеня – 2015 рік; Орден «За заслуги» 3 ступеня – 2012 рік,  Медалі колишнього СРСР та України, Відзнаки Президента України та Київського міського голови.

Нині Артур Валентинович трудиться на посаді директора ТОВ «Нафтопереробна компанія».

Однією із пунктів його програми є захист інтересів ветеранів АТО.

– Протягом 2014-2017 рр. обіймав посаду Голови Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, – говорить Артур Дерев’янко, – тому не з чуток знаю про проблеми колишніх військових. Головне для мене зробити все, аби ці люди, які проливали кров за Україну, відчували себе потрібними у мирному житті і не забутими, а для цього потрібно зробити все, аби вирішити їхні проблеми. Тому домагатимусь удосконалення законодавчої та нормативно-правової бази з метою посилення соціальних стандартів для ветеранів та інвалідів. Буду здійснювати діяльність на покращення матеріального становища членів родин загиблих та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Приділяє велику увагу Артур Валентинович і проблемам соціального та економічного розвитку округу.

– Я відстоюватиму у Верховній Раді збереження у власності українського народу земельних ресурсів і надр, – говорить наш кандидат у  депутати. – Їх ефективне використання є запорукою добробуту наших прийдешніх поколінь і гарантією незалежності та безпеки держави. Відстоюватиму відновлення програм надання пільгової іпотеки молодим фахівцям для підтримки індивідуального житлового будівництва. Тільки розвиток сучасної інфраструктури на селі дозволить закріпити і повернути кадри, перетворити працю на землі в престижну і привабливу, а з часом і відновити втрачений потенціал галузі. Сприятиму проведенню всебічної державної інвентаризації (аудиту) сільськогосподарських земель в країні. Доходи – всім селянам, а не лише аграрним баронам.  Домагатимусь підтримки сімейних фермерських господарств. Сприятиму формуванню системи стимулів для фермерів-початківців (система навчання, підвищення кваліфікації).

Для Артура Дерев’янка союзниками є усі, хто заробляє чесною працею; живе та працює на своїй землі; хто цінує свою країну – Україну.