ПРИВІТАННЯ ОЛЕГА КОРБАНА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим. Для кожного з нас рік, що минув, мав як позитивні, так і негативні моменти, були втрати і перемоги. Проте головне, що ми спільно змогли подолати всі труднощі.

Бажаю, аби за святковим столом зібралися усі покоління ваших сімей, аби в душах панували мир і затишок, а смак українських страв розливався по всій хаті. Хай збуваються усі ваші мрії, відступлять негаразди, а серця наповняться вірою у краще.

Хочу звернутися до тих, хто зустрічатиме Новий рік не вдома: на роботі, за кордоном, або в дорозі. Бажаю усім вам частіше бачити рідний дім та родину.

Окремо хочу привітати усіх наших військових. Тих, які зустрічають свята в окопах на передовій, або готуються до захисту Батьківщини. Бажаю вам мужності, відваги і скорішого повернення додому з перемогою. Також вітаю усіх військовослужбовців строкової служби, які вирішили пройти армійський вишкіл і набути нових знань. Ми цінуємо вашу патріотичну позицію і чекаємо на вас.

Тож святкуйте, колядуйте, щедруйте і посівайте. Відкиньте усю печаль, бо ми, українці, заслуговуємо своєю працею на краще.

З повагою

голова Київської обласної партійної організації Аграрної партії України Олег КОРБАН